צור קשר   אירועים   אודות   חדשות  
   
   

 

  הקרב על האיים האקזוטיים: ישראל ואיראן נאבקות על תמיכת המדינות הקטנות באו"ם.

 

  סיפור מהסרטים של איי מרשל

 

  עדיין באיי מרשל

 

  קונסול הכבוד של איי מרשל היה בלוויה של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון

קונסול הכבוד של איי מרשל היה בלוויה של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון עם ראש הממשלה ונשיא המדינה והגיש תנחומים למשפחה.
התמונה נלקחה מאתר הארץ.
צילום: אדי ישראל

 

  טקס בראש השנה

רן רהב, קונסול כבוד של איי מרשל בישראל, השתתף הבוקר בטקס המסורתי אשר התקיים בבית נשיא מדינת ישראל בו כל השגרירים וקונסולי כבוד של המדינות הגיעו לבית הנשיא לאחל לו שנה טובה. הנשיא בירך את השגרירים ואיחל להם שנה טובה ומתוקה.

 

  מותו של מלך טונגה

מר רני רהב, קונסול איי מרשל בישראל מרכין ראש על מותו של מלך טונגה, ג'ורג' טופו החמישי, אשר הלך לעולמו אתמול והוא בן 63 בלבד. המלך היה ידיד ישראל ומכר ותיק של הקונסול. אנו משתתפים בצערה של ממלכת טונגה ותושביה.

לאירוע...

 

  מלך טונגה

ב-1 למארס, קונסול איי מרשל בישראל, מר רן רהב, סעד ארוחת ערב בחברת מלך טונגה, ג'ורג' טופו ה-5 ועם קונסול טונגה בישראל, רוני קלינמן. ארוחת הערב התקיימה בביתו של פרופ' מיכאל סלע, נשיאו לשעבר של מכון ויצמן למדע, ושרה, רעייתו..

לאירוע...

 

  אירוח סטודנטים

קונסול כבוד של רפובליקת איי מרשל בישראל מר רן רהב אירח ארבעה סטודנטים מאיי מרשל אשר הגיעו לישראל ללימודים באוניברסיטת חיפה. משפחת הקונסול אירחה את הקבוצה במסעדת "שגב אקספרס" בת"א.

לאירוע...

 

 

ארוחת שבת מסורתית


בארוחת שבת מסורתית, אירח קונסול הכבוד של רפובליקת איי מרשל בישראל, רני רהב ורעייתו הילה, את שגרירי מדינות הפסיפיק המייצגים את מדינותיהם באו"ם.

לאירוע...

 

  חגיגות פתיחת הקונסוליה

ביום שישי 4/1/2008 אירח קונסול הכבוד של איי מרשל, רני רהב, את צמרת המדינה (1500 איש), לארוחת בוקר חגיגית במלון "דן פנורמה", לכבוד פתיחת  הקונסוליה בישראל

לאירוע...

 

  טקס הענקת קונסול הכבוד


ראש הטקס במשרד החוץ השגריר יצחק אלדן העניק היום לרן רהב את תעודת קונסול הכבוד של איי מרשל בישראל במשרד החוץ בירושלים.

בטקס נכחו בני המשפחה ושרי אריסון יו''ר קבוצת אריסון חברתו הקרובה.

לאירוע...

 

  דבר הקונסול

דברים רבים נאמרו ונכתבו, ברכות גדולות, חבילות שוקולדים והררי פרחים נשלחו מאז היוודע דבר המינוי החדש והמרגש שקיבלתי לשמש כקונסול הכבוד של איי מרשל בישראל. למרות שאני חיי ונושם את העשייה הציבורית כבר מעל ל - 20 שנים, אני מוצא את עצמי מתרגש בכל פעם מחדש כאילו זה היה תפקידי הראשון. העובדה הזו מאפשרת לי למלא כל תפקיד בחיי - בעל, אבא, יו"ר, חבר, קונסול - עם הראש, הלב והנשמה ותמיד עם חושים מחודדים, תחושת שליחות, אחריות ואהבה...

לאירוע...

 

 

 

         
בניית אתרים:
רן רהב | קונסול כבוד של רפובליקת איי מרשל בישראל | טל: 03-7188555