צור קשר   אירועים   אודות   חדשות  
 

 

היזם זיו אבירם והנשיא ה-42 של ארצות הברית ביל קלינטון, הכריזו על הקמתה של EcoBridg


הנשיא ה-42 של ארה"ב ביל קלינטון והיזם זיו אבירם הכריזו על הקמתה של EcoBridge - קרן השקעות משותפת שתתמקד במאבק במשבר האקלים ובחדשנות מתקדמת בתחום של Climate Tech ותשאף לעצב עתיד בר קיימא לדורות הבאים.

הקרן, שהוקמה בשותפות עם ביל קלינטון ובייסודם של זיו אבירם, איתי למברגר ורוברט סיטרון, תגשר על הפער בין אתגרי האקלים של ימינו, לחברות טכנולוגיה פורצות דרך המפתחות פתרונות חדשניים למאבק במשבר האקלים. ההכרזה התקיימה לפני יומיים על הבמה המרכזית של הכינוס השנתי של ה-Clintion Global Initative בניו יורק בהשתתפות הנשיא קלינטון ומזכירת המדינה לשעבר הילרי קלינטון, בכירים מעולם העסקים והטכנולוגיה, ומנהיגים מרחבי העולם.

כקרן גלובלית בעלת השפעה מקומית, EcoBridge תנהל השקעותיה בניו יורק ותהיה נוכחת אסטרטגית גם בישראל, עם מנדט לנהל קרנות השקעה פרטיות במיקוד גלובלי. ביל קלינטון, יו"ר ועדת האימפקט המייעצת של EcoBridge: "מבין האתגרים הרבים העומדים בפנינו, אין אף אתגר שדורש פעולה קולקטיבית דחופה יותר ממשבר האקלים. בעבודה משותפת ומאוחדת, היכולת להזיז את המחט בנושא זה תגבר ותהיה מהירה יותר".

זיו אבירם, מייסד-שותף ויו"ר EcoBridge: "המפגש בין חדשנות ואקלים, הינו המקום בו מתרחשת טרנספורמציה אמיתית. EcoBridge מהווה זרז לשינוי ובשורה לתחום. אנחנו לא משקיעים בטכנולוגיות בלבד; אנחנו משקיעים בעולם טוב יותר. הבחירות שלנו היום יעצבו את המורשת שאנו משאירים לדורות הבאים ועלינו להמשיך ולקדם פתרונות שישנו את המציאות ויובילו לעתיד בר-קיימא". (בתמונות: זיו אבירם עם ביל קלינטון, ויחד עם דייוויד קבואה, נשיא איי מרשל)


קונסוליית איי מרשל

קונסוליית איי מרשל

קונסוליית איי מרשל

         
רן רהב | קונסול כבוד של רפובליקת איי מרשל בישראל | טל: 03-7188555