צור קשר   אירועים   אודות   חדשות  
 

 

האירוע השנתי של אלו"ט לזכרה של הגב' לאה רבין ז"ל

אתמול, 8.4.2024, השתתפתי באחד האירועים הכי מרגשים, שמשלבים את אהבתי ארוכת השנים לחברתי הטובה בעולם - לאה רבין ז"ל, לאלו"ט – שהיה משימת חייה ומשאת נפשה, ולעשייה למען החברה הישראלית.

כבוד נשיא המדינה יצחק הרצוג, ורעייתו, הגברת הראשונה מיכל הרצוג, אירחו בבית הנשיא את האירוע השנתי של אלו"ט לזכרה של הגב' לאה רבין ז"ל, מייסדת אלו"ט, לציון 50 שנה להיווסדה ופועלה של אלו"ט ולציון יום הולדתה החל בתאריך זה.

במסגרת אירוע היובל לאלו"ט בבית הנשיא, יו"ר אלו"ט גדי ויינריב העניק לנשיא המדינה את "הגדת התקווה" לפסח אשר משלבת ציורים של ילדי ובוגרי אלו"ט עם ציורי ילדי עוטף עזה, שהוכנה ויוצרה במיוחד עבור הנשיא בדפוס בארי ומסמלת את הפסיפס מעורר ההשראה של יצירתיות חוסן ותקווה.

כחבר המועצה הציבורית באלו"ט, הענקתי יחד עם הילה רעייתי, מלגות מצוינות לכבודה של לאה רבין ז"ל, למצטייני עובדי אלו"ט.

את המלגות קיבלו: רחלי רוטפלד, אורית אמגר, גלית שמואל ויעל קרביץ אל-על.

בנוסף, הוענקה מלגת לימודים על שם אסנת רביד ז"ל, שהייתה מייסדת ומנהלת בית הספר גיל לחינוך מיוחד בתל-אביב, באדיבות משפחתה ובעלה ד"ר גדי רביד.

הילה ואני רוחשים כבוד גדול וחשים התרגשות עצומה במעמד הזה, ביחוד כשהוא צוין ביום הולדתה של לאה רבין ז"ל, אשר לא זכתה להמשיך לראות את כל האור והטוב הזה וליהנות מפירות עמלה. אנחנו מוקירים ומעריכים את אלפי עובדי אלו"ט הממשיכים בדרכה של לאה רבין כמייסדת העמותה, למען הילדים האוטיסטים בישראל והחברה הישראלית כולה.קרדיט כתבות- (צילום: מעמוד הטוויטר של הנשיא יצחק הרצוג) (ממון שלישי: רז שכניק) (מעריב: מיכל גלנטי/ צילום: דודי זדה) (וואלה: מיכל גלנטי/ צילום: דודי זדה) (ג׳רוזלם פוסט: ניר רז) (רגישות: שי שגב/ צילום: דודי זדה)

 רן רהב קונסול כבוד

         
רן רהב | קונסול כבוד של רפובליקת איי מרשל בישראל | טל: 03-7188555