צור קשר   אירועים   אודות   חדשות  
שפה      

 
תרבות >

עבודות יד

 

שגרירות ה- RMI בוושינגטון מחויבת לאזרחי איי מרשל על ידי מכירת מלאכת היד המיוחדת שלהם (בצורה תרבותית הולמת) כאן בארה"ב. למרות שמלאכת היד לא נמכרת על ידי השגרירות, לדעתנו קידום עבודות יד אלו תורם לעצמאות הכלכלית של האמנים, במיוחד נשים, ונשמח לקשר אתכם עם אנשים מוכשרים אלה.
מלאכת יד מאיי מרשל ידועה ברחבי אזור מרכז האוקיאנוס השקט באיכותה הגבוהה, במלאכת המחשבת ובמקוריות, והודות לשימוש במוצרים טבעיים. למרות שמלאכת היד מתמחה בצורה קיצונית, היא תשמח טווח רחב של קונים. תמצאו סלים קלועים, מניפות, כובעים, שטיחי קיר, ארנקים, מחצלות, תחתיות ועוד הרבה! הם מיוצרים בבתיהם של תושבי האיים וממשאבים טבעיים הנמצאים בעיקר באטולים החיצוניים. אלה כוללים חומרי גלם כגון אגוזי קוקוס, עלי פנדנס, וקונכיות likajir
. אפשר למצוא גם מגוון נהדר של מוצרים משמן קוקוס, החל בסבון לידיים וכלה באבקת כביסה. מוצרים אלה לא רק שהם טובים לעורכם, הם גם לא מזיקים לסביבה.

המומחיות של ייצור מלאכת יד נשארת צורת אמנות חשובה באיי מרשל. הגישה לשוקי ארה"ב תעזור לעודד אמנות מסורתית זו להמשיך ולפרוח, למרות הנטייה הרווחת בעולם לייצור המוני של סחורות. האמנים תלויים באומנותם כמקור ראשי לייצור הכנסה. התקווה היא שמציאת שווקים מחוץ לאיי מרשל תיתן לאמנים הכנסות אמינות יותר והזדמנויות כלכליות גדולות יות..
         
בניית אתרים:
רן רהב | קונסול כבוד של רפובליקת איי מרשל בישראל | טל: 03-7188555